URZĄD MIASTA ŁODZI - Budżet Obywatelski

logo URZĄD MIASTA ŁODZI - Budżet Obywatelski

INSTRUKCJA

KROK: 1

Zapoznaj się z informacjami dla osób głosujących. Rozpocznij głosowanie poprzez przyciśnięcie przycisku „PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA”. Każdy Mieszkaniec Łodzi może oddać maksymalnie pięć głosów na projekty ponadosiedlowe oraz maksymalnie pięć głosów na projekty osiedlowe (do wyboru maksymalnie dwa osiedla).

krok: 1

KROK: 2

Wybierz projekty PONADOSIEDLOWE, na które chcesz oddać swój głos. Jeśli chcesz zobaczyć tylko projekty z danej KATEGORII zaznacz odpowiednie checkboxy. Zaznaczenie kilku checkboxów powoduje że zobaczysz wszystkie wpisy należące do danej opcji. Przykładowo jeśli chcesz zobaczyć wszystkie projekty z kategorii "Kultura i dziedzictwo" zaznacz odpowiednie checkboxy – otrzymasz widoczną listę projektów przypisanych do danej kategorii. Przejdź do następnego kroku przyciskając przycisk „POTWIERDZAM WYBÓR PROJEKTÓW PONADOSIEDLOWYCH”.

krok: 2

KROK: 3

Wybierz projekty OSIEDLOWE, na które chcesz oddać swój głos. Jeśli chcesz zobaczyć tylko projekty z danej KATEGORII lub DZIELNICY zaznacz odpowiednie checkboxy. Zaznaczenie kilku checkboxów powoduje że zobaczysz wszystkie wpisy należące do danej opcji. Przykładowo jeśli chcesz zobaczyć wszystkie projekty z kategorii "Kultura i dziedzictwo" zaznacz odpowiednie checkboxy – otrzymasz widoczną listę projektów przypisanych do danej kategorii. Przejdź do następnego kroku przyciskając przycisk „POTWIERDZAM WYBÓR PROJEKTÓW OSIEDLOWYCH”.

krok: 2

KROK: 4

Wpisz dane OSOBY GŁOSUJĄCEJ, zapoznaj się z klauzulą informacyjną, zaznacz wymagane oświadczenia. Sprawdź czy wskazane projekty Ponadosiedlowe i Osiedlowe znajdują się w podsumowaniu głosowania zostały poprawnie przez Ciebie zaznaczone. Pamiętaj że możesz zagłosować TYLKO RAZ - oddając głos na oba typy projektów jednocześnie. Przykładowo, nie będzie można powtórzyć głosowania na projekty osiedlowe jeśli teraz nie wskażesz żadnych projektów osiedlowych wskazując tylko projekty ponadosiedlowe.. Przejdź do następnego kroku przyciskając przycisk „POTWIERDZAM WYBÓR WSKAZANYCH PROJEKTÓW”

krok: 3

KROK: 5

Przeczytaj podsumowanie głosowania na projekty Ponadosiedlowe i Osiedlowe, sprawdź zestawienie Twoich danych osobowych, sprawdź czy podałeś poprawny numer telefonu komórkowego. Przyciśnięcie przycisku: "POTWIERDZAM, WYSYŁAM MOJE DANE" spowoduje wysłanie pod podany numer telefonu bezpłatnego SMS z kodem do zatwierdzenia Twojego głosowania.

krok: 4

KROK: 6

Wpisz otrzymany SMSem kod. Jeżeli nie otrzymałeś kodu SMS po maksymalnie 30 sekundach możesz ponowić żądanie o kod SMS. Jeśli mimo kolejnych prób nie otrzymasz kodu SMS prosimy o zamknięcie / wyjście z aplikacji, jej ponowne uruchomienie i zagłosowanie na wybrane zadania z podaniem INNEGO NUMERU TELEFONU. Przepraszamy za utrudnienia.

krok: 4

KROK: 7

Poprawne zakończenie głosowania po wprowadzeniu kodu SMS.
Dziękujemy za udział w głosowaniu na zadania ponadosiedlowe i osiedlowe.

krok: 4

Weź udział w procesie "PODAJ-DALEJ"
KROK: 8

Nie zamykaj okna przeglądarki, zapoznaj się z zasadami procesu "PODAJ-DALEJ".
Zaznacz wymagane oświadczenie i przyciśnij przycisk „WYGENERUJ LINK”.

krok: 4

KROK: 9

Poprawne zakończony proces rejestracji "PODAJ-DALEJ". Został dla Ciebie wygenerowany link, z którego osobiście możesz promować głosowanie na projekty.

krok: 4

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE