URZĄD MIASTA ŁODZI - Budżet Obywatelski 2020/2021

logo URZĄD MIASTA ŁODZI - Budżet Obywatelski 2020/2021

INSTRUKCJA

KROK: 1

Zapoznaj się z informacjami dla osób głosujących. Rozpocznij głosowanie poprzez przyciśnięcie przycisku „OSIEDLOWE” lub „PONADOSIEDLOWE” zależnie od tego na jaki typ projeków chcesz oddać głos. Każdy Mieszkaniec Łodzi może oddać maksymalnie pięć głosów na projekty osiedlowe (do wyboru maksymalnie dwa osiedla) oraz maksymalnie pięć głosów na projekty ponadosiedlowe!

krok: 1

KROK: 2

Wybierz projekty, na które chcesz oddać swój głos. Jeśli chcesz zobaczyć tylko projekty z danel KATEGORII zaznacz odpowiednie checkboxy. Zaznaczenie kilku checkboxów powoduje że zobaczysz wszystkie wpisy należące do danej opcji.
Przykładowo jeśli chcesz zobaczyć wszystkie projekty z kategorii "Kultura i dziedzictwo" zaznacz odpowiednie checkboxy – otrzymasz widoczną listę projektów przypisanych do danej kategorii.
Wpisz swoje dane oraz zaznacz pola obowiązkowe.
Przejdź do następnego kroku przyciskając przycisk „POTWIERDZAM WYBÓR”

krok: 2

KROK: 3

Przeczytaj podsumowanie i zestawienie Twoich danych, sprawdź czy podałeś poprawny numer telefonu komórkowego. Przycisnięcie przycisku: "POTWIERDZAM, WYSYŁAM MOJE DANE" spowoduje wysłanie pod podany numer telefonu SMS z kodem.

krok: 2

KROK: 3

Wpisz otrzymany SMSem kod. Jeżeli nie otrzymałeś kodu SMS po maksymalnie 30 sekundach możesz ponowić żądanie o kod SMS. Jeśli mimo kolejnych prób nie otrzymasz kodu SMS prosimy o zamknięcie / wyjście z aplikacji, jej ponowne uruchomienie i zagłosowanie na wybrane zadania z podaniem INNEGO NUMERU TELEFONU. Przepraszamy za utrudnienia.

krok: 3

KROK: 4

Poprawne zakończenie głosowania po wprowadzeniu kodu SMS. Dziękujemy za udział w głosowaniu na zadania ponadosiedlowe. Oddaj swój głos na zadania osiedlowe.

krok: 4

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE